,,Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić” - J. Menander
Za nami trudny rok wytężonej i rzetelnej pracy nauczycieli i uczniów. Wymagał od nas wszystkich wyjątkowego zaangażowania i wytrwałości w pokonywaniu wyzwań, jakie stawiał przed edukacją stan epidemiczny.
Doceniając całoroczne zaangażowanie, przekazujemy wszystkim słowa uznania i podziękowania. Nauczycielom dziękujemy za pasję i nieustępliwość w osiąganiu celu, uczniom za odpowiedzialność i obowiązkowość, rodzicom za wyrozumiałość, otwarte serce i wsparcie.
Absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia oraz Szkół Policealnych dla Dorosłych w CKZiU gratulujemy ukończenia nauki i życzymy wytrwałości w podejmowaniu nowych wyzwań oraz sukcesów na drodze kariery zawodowej.
Życzymy radosnego i bezpiecznego wypoczynku oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne CKZiU
Wyróżnienia:
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymuje Natalia Szarkowicz, która uzyskała najwyższą średnią ocen spośród wszystkich uczniów Technikum Nr 2.
Listy pochwalne otrzymują rodzice uczniów:
1 Tcg:
Aleksandra Mikina, Tomasz Sempek
1TSg
Jakub Jarosz, Kacper Małopolski, Jakub Banek, Miłosz Palej
2Tc:
Natalia Szarkowicz, Norbert Gieracki
3TMS:
Grzegorz Górski, Przemysław Lorkiewicz, Michał Cisoń, Krzysztof Radzik
3Tc:
Arkadiusz Kołodziej, Wiktor Buszek, Daniel Pociecha
1ng:
Łukasz Witek
1k:
Rafał Górski
1n:
Magdalena Sroka
2n:
Paweł Curyło
3a:
Kamil Starzec
3i:
Adrian Smoleń, Michał Wantuch, Piotr Migdał
3k:
Adrian Janik
3n:
Adrian Samborski
Nagrodę za najwyższą średnią spośród wszystkich promocyjnych klas Technikum Nr 2 otrzymuje klasa: 3Tc – wychowawca pani Magdalena Płanik
Nagrodę za najwyższą frekwencję spośród wszystkich promocyjnych klas Technikum Nr 2 otrzymuje klasa: 2TM – wychowawca pan Piotr Grochola
Nagrodę za najwyższą średnią spośród wszystkich promocyjnych klas Szkoły Branżowej I stopnia Nr 1 otrzymuje klasa: 1ig – wychowawca pani Agnieszka Nowacka / Justyna Bieniek
Nagrodę za najwyższą frekwencję spośród wszystkich promocyjnych klas Szkoły Branżowej I stopnia Nr 1 otrzymuje klasa: 1i – wychowawca pani Iwona Pabian
Uczniowie ze 100% frekwencją:
Aleksandra Mikina, Mikołaj Bis, Miłosz Palej, Rafał Górski, Szymon Pyrda,
Najwyższe wyniki w nauce w poszczególnych klasach:
Kl. |
WYCHOWAWCA |
UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ KLASIE |
1 ag |
Marek Foszcz |
Krystian Sowa Krzysztof Cieśla Mateusz Wójcik |
1 ng |
Jacek Krawczyk |
Łukasz Witek Krzysztof Chudzikiewicz Mikołaj Kępa |
1 ig |
Agnieszka Nowacka /Justyna Bieniek |
Kacper Wszołek |
1 kg |
Jacek Toboła |
Marcin Mucha Miłosz Brożek Łukasz Budzik |
1Tcg |
Agnieszka Janowska |
Tomasz Sempek Aleksandra Mikina Lidia Słupska |
1 TSg |
Gabriela Bazia |
Jakub Jarosz Kacper Małopolski Jakub Banek |
1 a |
Marta Chmura |
Kamil Cichy Wiktor Brol Hubert Klecki
|
1o |
Marta Chmura |
Krystian Jarmuła Jakub Okaz Paweł Żeleźnik |
1 n |
Beata Stono |
Magdalena Sroka Adrian Rempała Kacper Winiarski |
1 i |
Iwona Pabian |
Konrad Boczek Jakub Czosnyka Kacper Gajdur |
1 k |
Małgorzata Sopala |
Rafał Górski Jakub Osuch Wiktor Drąg Łukasz Kawula |
2 a |
Janusz Hawrysz |
Adrian Szpak Dominik Dzierwa Piotr Lisowski |
2 n |
Anna Nytko |
Curyło Paweł Stefański Sebastian Tepfer Klaudia Chrzanowski Bartłomiej |
2o |
Anna Nytko |
Mateusz Wojnarowski Marek Stefański Kamil Korzeniowski |
2 k |
Jolanta Foszcz |
Kamil Dynarowicz Imiołek Bartłomiej Cetera Mateusz |
2 Tc |
Józef Stasiowski |
Natalia Szarkowicz Izabela Pikul Justyna Pikul Norbert Gieracki Milena Latuszek |
2 TMS |
Piotr Grochola |
Kacper Onak Szymon Pyrda Mateusz Cierniak |
2 TM |
Anna Fortuna |
Więcław Damian Kołodziej Amadeusz Kula Sebastian |
3 a |
Paweł Lis |
Kamil Starzec Marcin Olewniczak Krystian Gołąb |
3 k |
Magdalena Figas |
Adrian Janik Kacper Rogóż Jakub Usarz |
3 n |
Ryszard Kusek |
Adrian Samborski Patryk Dzierwa Ernest Polak |
3 i |
Justyna Bieniek |
Adrian Smoleń Piotr Migdał Kowalik Michał Michał Wantuch |
3 Tc |
Magdalena Płanik |
Arkadiusz Kołodziej Wiktor Buszek Daniel Pociecha |
3 TM |
Halina Bysiek |
Szymon Szumlański Patryk Wilusz Dominik Januś |
3 TMS |
Halina Bysiek |
Krzysztof Radzik Przemysław Lorkiewicz Oskar Chronowski Dominik Sperka |
Dodano: 2020-06-25